נמצאו 0 וילות באזור שלך!
לופט הנמל 35
לופט הנמל 35
לופט הנמל 35 מעניק לכם כל מה שצריך כדי ליהנות ולחוות אירועים בלתי נשכחים. מהרו להזמין.
בשנים האחרונות עולם המסיבות של ישראל התפתח וכך פותחו יותר ויותר מקומות מתאימים למסיבות ברמה גבוהה כמו למשל לופט הנמל 35. מסיבות שנערכות במסגרת של לופט מזמינות לבלות ברמה אחרת לגמרי וזה כמובן ברור לכל. יחד עם זאת, יש מקומות שמצטיינים אפילו מעבר לכך. אלו הם מקומות כמו לופט הנמל 35.
לופט הנמל 35- מידע כללי על המקום:
לופט הנמל 35 הוא לופט חדשני במיוחד הממוקם בחיפה ומזמין אתכם לבלות משטחים רחבים וממקום מתקדם ביותר. בתוך הלופט תמצאו שתי קומות רחבות במיוחד המכילות שפע של מקום לבילוי ולמסיבות. עיצוב המתחם של לופט הנמל 35 הוא עיצוב יוקרתי וחשדני במיוחד המציע חלל מסיבות מובחר שיוצר את האווירה הנכונה ביותר עבורכם. כדי להגיע אל הלופט ניתן לעבור דרך אזורים נוחים ביותר ומתאימים מבחינת חניה, תחבורה וכן הלאה. בלופט הנמל 35 אין הגבלת זמן. הלופט פעיל ביום ובלילה כאחד ומזמין אתכם לערוך אירועים ממושכים, מסיבות ארוכות וכן הלאה. לופט הנמל 35 נחשב למקום מתקדם ומותאם במיוחד עבור מסיבות חווייתיות ומותירות חותם.
לופט הנמל 35- אירועים מתאימים למקום:
באופן כללי המדיניות של לופט הנמל 35 היא להיות מקום שמותאם להכל בכל רגע ובכל זמן. לכן המקום משלב עיצוב חדשני, מרחבים מאפשרים ושפע של גימיקים ואטרקציות. יחד עם זאת, אירועים כגון מסיבות רווקים ורווקות, ימי הולדת עגולים, ימי גיבוש, ימי כיף עם חברים ומסיבות סגורות משמשים כאירועים בהם הלופט יוכל לשמש כמקום מושלם במיוחד לאירוע. מערכת הסאונד, התאורה והמיקום מוסיפים גם הם לתוצר הסופי- חוויות הנאה.
פרטים נוספים על הזמנת לופט הנמל 35 דרך אתר וילה-לופט:
אתר וילה-לופט הוא אתר מעולה לצורך הזמנת לופט המתאים לאירועים. לופט הנמל 35 הוא המקום שמבטיח לכם כיף והנאה במקום שהוא כולו עבורכם. השירות הניתן במסגרת לופט הנמל 35 הוא שירות מעולה, המקום מתוחזק, מטופח ושמור במיוחד. המחירים גם הם מותאמים ללקוחות. לכן, לכם נשאר אך ורק להתקשר ולהזמין.
קרא עוד
לפתיחת המפה
לחץ כאן
נווט עכשיו!
מחירי וילות ביום חול
שם הוילה
לילה באמצ"ש
לילה בודד באמצ"ש
2 לילות באמצ"ש
בהזמנת 2 לילות
לילה בסופ,ש
לילה בודד בסופ"ש
2 לילות בסופ"ש
בהזמנת 2 לילות
תוספת ילד
עד גיל 12 :
₪0
הערות:
תוספת מבוגר
מעל גיל 12 :
₪0
מחירי וילה בחגים
שם הוילה
לילה באמצ"ש
לילה בודד באמצ"ש
2 לילות באמצ"ש
בהזמנת 2 לילות
לילה בסופ,ש
לילה בודד בסופ"ש
2 לילות בסופ"ש
בהזמנת 2 לילות
תוספת ילד
עד גיל 12 :
₪0
הערות:
תוספת מבוגר
מעל גיל 12 :
₪0
שם
 
אימייל
 
טלפון
 
כותרת
 
חוות דעת