נמצאו 0 וילות באזור שלך!
חלום בחווה
חלום בחווה:
חופשה מושלמת צריכה את המיקום המושלם והמקום המושלם. חלום בחווה- פתרון חלומי.
תחום התיירות והנופש בישראל המתבצע המתקיים דרך לינה ונופש בצימרים מפותח ביותר במדינת ישראל. בשנים האחרונות לא מדובר על צימרים פשוטים אלא אל וילות, על לופט ואפילו על בית פרטי. חלום בחווה הוא מקום המהווה דוגמה לשינוי המדהים לטובה של מקומות לנופש בארץ. כל מי שהיה רק רוצה לחזור שוב. בואו לחלום אצלנו בחווה.
חלום בחווה- מקום שיש בו מה כל שצריך כדי להיות מאושרים:
חלום בחווה ממוקם באזור חדרה בתוך שטח ירוק במיוחד המתפרס על פני מרחבים רבים המעניקים באופן מוחשי ביותר תחושה של חווה. הירוק, הטבע, השקט, הקסם, כל אלו מתקבצים יחד לכדי תחושה חלומית אחת. למרות שחלום בחווה מעורר אווירה של חווה הוא מעוצב באופן המתקדם ביותר מבחינת אמצעים נגישים לאורחים, הקפדה על עיצוב איכותי לפי המגמות הבולטות ביותר בעולם העיצוב והוא גם מאובזר ביותר. בחלום בחווה אתם מקבלים הזדמנות ליהנות מאווירה של "חווה" יחד עם אירוח מלכותי במיוחד שמאפשר חוויית פינוק יוצאת דופן.
על מרכיבים שיוצרים את חלום בחווה:
חלום בחווה הוא מקום שמכיל שפע של פינוקים עבור הנופשים. בחלום בחווה קיימת בריכה יפה ומרשימה. הבריכה רחבת ידיים, נקייה במיוחד, מעוצבת ומאובזרת סביבה בשטח רביצה מפנקים והיא כולה פרטית עבור הנופשים במקום. כמו כן, חלום בחווה מכיל מערכות ישיבה מתקדמות המתכווננות בהתאם לצרכים של הנופשים ואלו שעושים במערכות שימוש. יותר מכך, חלום בחווה מכיל ג'קוזי, שולחנות משחק כגון שולחן סנוקר, מערכת סאונד ומדיה מתקדמת וכמובן מרחבים מרשימים של דשא ירוק ומזמין. אלו טעימות שיכולות להסביר מדוע חוויות הנופש בחלום בחווה הן בלתי נשכחות.
המיקום:
חלום בחווה ממוקם ליד חדרה. ישנה גישה נוחה מהעיר חדרה והנסיעה למקום לא צריכה להימשך זמן רב. מקום בחווה ממוקם באזור שבו תנאי מזג האוויר נוחים לחופשה במהלך רוב ימות השנה. כמובן שגם בימים הקרים ביותר והחמים ביותר תוכלו ליהנות בחלום בחווה. מרבית האורחים כל כך מתרגשים מהשהות עד שהם לא מספיקים לצאת מהמקום כלל.
קרא עוד
לפתיחת המפה
לחץ כאן
נווט עכשיו!
שם
 
אימייל
 
טלפון
 
כותרת
 
חוות דעת