נמצאו 0 וילות באזור שלך!
לופט מנהטן
לופט מנהטן:
לופט מנהטן מציע לכם לחגוג במרכז הארץ ולהרגיש במקום הכי מהנה במנהטן. הזמינו תאריך בוילה לופט.
האופי החדש של מסיבות ואירועים בשנים האחרונות מושפע ישירות מהמקומות הפופולאריים ביותר עבור מסיבות ואירועים. מקומות אלו הינם הלפוטים והוילות הגדולים שמשמשים כמו אולם אירועים בעל אופי ייחודי, אפשרות לא להספיק לחגוג ואפילו מקום לישון במקום האירוע ממש. בלופט מנהטן אתם מוזמנים לגלות את האפשרויות המפותחות שהמקום מציע עבור מסיבות ואירועים שיש בהם פשוט הכל.
לופט מנהטן- פרטים כללים על המקום:
לופט מנהטן הוא ממוקם במרכז הארץ. הלופט מנוהל על ידי צוות אחראי ביותר שדואג לניקיון, תחזוקה מפותחת, טיפוח וארגון. לופט מנהטן הוא מקום רחב ידיים במיוחד המתאים לאירועים גדולים וכן לאירועים אינטימיים שבהם מחפשים דווקא את הקרבה. לופט מנהטן מתאים לאירועים רבים. המקום מאובזר היטב בבריכה, גינה, חדרים רבים וכן הלאה. כל אלו נמצאים פתוחים לשימוש עבור השוהים במקום ומגבירים את ההנאה מהאווירה. כל אלמנט המשולב בתוך לופט מנהטן הוא אלמנט מושקע, מחושב היטב ומתאים לאווירה המיוחדת שיש במקום. יחד עם העיצוב והארגון, לופט מנהטן מציב חוויה מהנה במיוחד לשוהים.
למה זה כדאי?:
אם אתם מחפשים לערוך אירוע, מסיבה, מפגש אינטימי ויום כיף, אתם לחלוטין צריכים מקום כמו לופט מנהטן. בלופט מנהטן יש כל מה שצריך כדי להצליח לבלות היטב במגוון רחב של אירועים. הגיוון במקום רחב, האווירה נעימה ומזמינה נינוחות ורוגע וכמות האנשים שיכולה לשהות במקום בלי בעיה מרשימה. כך, נוצרת הזדמנות לבלות וליהנות במקום שמציע לכם אפשרויות רבות לחוויות בלתי נשכחות. בלופט מנהטן אין איך לפספס. מגיעים וההנאה מובטחת בכל אירוע שהוא.
הזמנת לופט מנהטן דרך אתר וילה-לופט:
אתר וילה-לופט הוא אתר שמציע לכם מגוון מקומות כמו לופט מנהטן. הזמנת לופט מנהטן דרך האתר מבטיחה לכם את השימוש בלופט בהתאם לתאריכי ההזמנה. ההזמנה בטוחה וההנאה במקום כמו לופט מנהטן היא דבר מובטח. מומלץ בחום לפנות ליצירת קשר בהקדם ולהגיע למקום המושלם עבור אירועים, מסיבות, חגיגות ועוד. כל זאת במחיר נוח והולם.
קרא עוד
לפתיחת המפה
לחץ כאן
נווט עכשיו!
מחירי וילות ביום חול
שם הוילה
לילה באמצ"ש
לילה בודד באמצ"ש
2 לילות באמצ"ש
בהזמנת 2 לילות
לילה בסופ,ש
לילה בודד בסופ"ש
2 לילות בסופ"ש
בהזמנת 2 לילות
תוספת ילד
עד גיל 12 :
₪0
הערות:
תוספת מבוגר
מעל גיל 12 :
₪0
מחירי וילה בחגים
שם הוילה
לילה באמצ"ש
לילה בודד באמצ"ש
2 לילות באמצ"ש
בהזמנת 2 לילות
לילה בסופ,ש
לילה בודד בסופ"ש
2 לילות בסופ"ש
בהזמנת 2 לילות
תוספת ילד
עד גיל 12 :
₪0
הערות:
תוספת מבוגר
מעל גיל 12 :
₪0
שם
 
אימייל
 
טלפון
 
כותרת
 
חוות דעת