נמצאו 0 וילות באזור שלך!
מון לופט
מון לופט 1,2 & 3:
אפשר לחגוג בראשון לציון כמו בניו-יורק! איך? במון לופט 1,2 & 3!:
בראשון לציון התאגדה קבוצה של בליינים המבינים בסצנת המסיבות העולמית כדי להקים מקום איכותי בישראל שיכול לספק חלופה למסיבות של חו'"ל. המקום הזה הוקם תוך מחשבה על כל פרט ופרט כדי לספק חוויה בלתי נשכחת שיש בה כל מה שרק אפשר לדמיין. המקום הוא מון לופט 1,2 ו- 3 והוא לחלוטין מתאים לסטנדרטיים הגבוהים ביותר בעולם הבילוי והמסיבות. אז אם אתם רוצים להכיר את המקום, צרו קשר והזמינו עכשיו.
על מון לופט 1,2 & 3:
מון לופט הוקם בראשון לציון. הוא מעוצב, בנוי ומתוכנן היטב. הכל כדי לספק חוויה בלתי נשכחת למוזמנים במקום. בשנים האחרונות מאז הקמת המקום מגיעים לקוחות חוזרים שוב ושוב, כאלה שמבינים שמצאו את המקום המושלם ביותר למסיבת רווקות, למסיבות רווקים, לימי כיף, גיבוש, ערבי צוות ובכלל למסיבות מעולות בכל הקשר שהוא. בהתאם, מון לופט לא מספיק להתפתח ולהשתכלל כדי להמשיך להביא לקהל הישראלי את כל מה שטוב במסיבות לופט. לכם, רק נשאר להזמין מקום ולשריין תאריכים למסיבה בלתי נשכחת. פרטים נוספים בהמשך.
פרטים חשובים על מון לופט:
מון לופט כולל הכל. המרכיב המשמעותי ביותר במקום היא הבריכה האיכותית הענקית שמאפשרת לערוך מסיבות בריכה ברמה אחרת. מעבר לבריכה המרשימה ביותר תוכלו ליהנות ממערכת הגברה איכותית ומתקדמת, ממערכות תאורה חדשניות ומדהימות, מפינות ישיבה מעוצבות ומפינות רביצה בפנים ובחוץ, מבר משקאות מושקע ומאווירה מחשמלת. מעבר לכך, במקום חדרים פרטיים, מטבח ברמת שף, מערכת קריוקי, חצר מושקעת וכן הלאה. כל זאת בעיצוב החשדני ביותר המתאים למסיבות מושקעות ומתקדמות.
מון לופט 1, 2, ו- 3:
במון לופט אפשרות לשלולה גדלים של לופט בהתאם לצרכים שלכם. הלופט הקטן מתאים ל- 20 איש והגדול ל- 80. ניתן כמובן לשלב בין הדברים. מהרו להיכנס לאתר וילה-לופט ולהזמין את הלופט לתאריכים שלכם. מסיבות במון לופט אף פעם לא מאכזבות. בואו לבלות ברמה גבוהה יחד עם המוזמנים שלכם. אנחנו פה עבורכם.
קרא עוד
לפתיחת המפה
לחץ כאן
נווט עכשיו!
מחירי וילות ביום חול
שם הוילה
לילה באמצ"ש
לילה בודד באמצ"ש
2 לילות באמצ"ש
בהזמנת 2 לילות
לילה בסופ,ש
לילה בודד בסופ"ש
2 לילות בסופ"ש
בהזמנת 2 לילות
תוספת ילד
עד גיל 12 :
₪0
הערות:
תוספת מבוגר
מעל גיל 12 :
₪0
מחירי וילה בחגים
שם הוילה
לילה באמצ"ש
לילה בודד באמצ"ש
2 לילות באמצ"ש
בהזמנת 2 לילות
לילה בסופ,ש
לילה בודד בסופ"ש
2 לילות בסופ"ש
בהזמנת 2 לילות
תוספת ילד
עד גיל 12 :
₪0
הערות:
תוספת מבוגר
מעל גיל 12 :
₪0
שם
 
אימייל
 
טלפון
 
כותרת
 
חוות דעת